Rekuperator z montażem – profesjonalna instalacja rekuperacji

Proventis to firma, która już od wielu lat istnieje na poznańskim rynku. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie przygotowywania projektów wentylacji mechanicznej oraz fachowego jej instalowania. W naszej ofercie znajduje się również instalacja rekuperacji oraz gruntowe wymienniki ciepła. Mamy naprawdę bogate doświadczeniu w tej branży. Projektujemy i dobieramy centralę wentylacyjną w ten sposób, aby w pełni dostosować ją do charakteru i estetyki Państwa wnętrz. Wentylacja naprawdę może dobrze wyglądać!

Profesjonalny rekuperator z montażem

Nasza firma jest rekomendowanym instalatorem i serwisantem central wentylacyjnych Mistral i GEO Systemu firmy Pro-Vent. Cieszymy się wsparciem technicznym szeregu projektantów. To wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować najwyższą jakość usług, skuteczny montaż i profesjonalną obsługę klienta. Naszymi mocnymi stronami są też rzetelne wsparcie powykonawcze, konkurencyjne ceny oraz kompleksowy serwis gwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (601 70 83 91) lub adresem e-mail (office@proventis.pl).

Rekuperacja – montaż

Warto zacząć od tego, na czym polega montaż rekuperacji. Sama rekuperacja to po prostu wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, a więc proces odzyskiwania ciepła z wywiewanego i zużytego powietrza (na przykład z kuchni czy łazienek). W efekcie następuje oddanie oczyszczonego powietrza nawiewanego do pomieszczeń. Odbywa się to za pomocą specjalnego wymiennika zbudowanego wewnątrz rekuperatora. Cały proces zapewnia szereg korzyści – prawidłowy obieg powietrza w wentylowanym budynku, jego optymalny rozkład w poszczególnych pomieszczeniach, oczyszczenie powietrza z grzybów i drobnoustrojów oraz usunięcie wszelkich nieprzyjemnych zapachów i ewentualnej wilgoci.

Nie da się ukryć, że stosując wentylację mechaniczną opartą o rekuperator, jesteśmy w stanie zaoszczędzić znaczną ilość ciepła. Maksymalny odzysk ciepła w standardowych warunkach eksploatacyjnych może wynieść nawet 75 procent! Warto więc zainwestować w wentylację z odzyskiem ciepła, gdyż jej wysoka sprawność zapewni Państwu szybki zwrot poniesionych nakładów finansowych, a przede wszystkim znacznie podniesie komfort przebywania w modernizowanych pomieszczeniach. Serdecznie polecamy Państwu rekuperator z montażem od Proventis! Jego instalacja to dobra inwestycja!