Projekt wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła

Proventis to firma, która od wielu lat istnieje na rynku. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie przygotowywania projektów wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła oraz fachowego jej instalowania. Od 2008 roku specjalnie z myślą o Państwa potrzebach kompleksowo obsługujemy rynek budownictwa jednorodzinnego. Mamy naprawdę bogate doświadczeniu w tej branży. Nasza firma jest rekomendowanym instalatorem i serwisantem central wentylacyjnych Mistral i GEO Systemu firmy Pro-Vent.

Fachowy projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

Profesjonalna instalacja wentylacji mechanicznej jest dziś powszechnie doceniana zarówno przez właścicieli budynków mieszkalnych, jak i domów jednorodzinnych. Bez względu na charakter budynku odpowiednio dobrany system wentylacyjny jest na wagę złota – to on zapewni przebywającym w nim ludziom stały dopływ świeżego powietrza. W przypadku oferowanej przez nas wentylacji mechanicznej wymiana będzie się odbywać bez przeciągów i hałasu ulicznego! Aby instalacja wentylacyjna spełniła wszystkie Państwa oczekiwania, warto zdecydować się na kompleksowy projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, który z przyjemnością dla Państwa przygotujemy.

Najlepsze projekty wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła nazywają się Proventis

Proventis zna się na projektowaniu jak nikt inny! Nasi fachowcy zadbają o każdy szczegół – kierujemy się zasadą, że kanały wentylacyjne i nawiewniki powietrza w pomieszczeniach muszą być tak rozmieszczone, aby nie ingerować w estetykę Państwa pomieszczeń. Jednocześnie priorytetem naszych specjalistów jest to, aby uniknąć tak zwanych ciągów grawitacyjnych i przejść przez stropy.

Najważniejszą część systemu, a więc centralę wentylacyjną, montujemy w miejscu, które umożliwi bezproblemową obsługę urządzenia oraz pełną łączność z innymi instalacjami niezbędnymi do jej prawidłowego funkcjonowania. Otwory nawiewne i wywiewne powinny być z kolei odpowiednio usytuowane, aby przepływające powietrze cechowała odpowiednia różnica temperatur. O projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (tak jak o projekt instalacji sanitarnych) należy zadbać już na początkowym etapie projektu domu podczas wstępnych rozmów z architektem.