Montaż wentylacji mechanicznej Proventis Poznań – profesjonalne instalacje wentylacyjne

Firma Proventis Tomasz Saluk istnieje na rynku od 2008 roku. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem rzetelnie obsługujemy rynek budownictwa jednorodzinnego. W naszej ofercie znajduje się projektowanie oraz montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz Gruntowych Wymienników Ciepła (GWC). Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, wsparciu technicznemu firmy Pro-Vent oraz szeregu projektantów, jesteśmy w stanie Państwu zapewnić wysoką jakość usług, profesjonalną obsługę klienta, rzetelne wsparcie powykonawcze oraz bezpieczny serwis gwarancyjny. Ponadto naszym atutem są konkurencyjne ceny na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (601 70 83 91) lub adresem e-mail (office@proventis.pl).

Profesjonalny montaż wentylacji mechanicznej

Zakładana przez nas instalacja wentylacji mechanicznej oraz Gruntowy Wymiennik Ciepła ( GWC ) zostały docenione przez wielu klientów miasta Poznań i okolic. Usługi świadczymy zarówno na terenie Wielkopolski, jak i w całej Polsce. Posiadamy wymagane uprawnienia w realizacji tego typu inwestycji. Nasza firma przez lata działalności wykonała szereg instalacji systemów tego typu – głównie w obiektach zabudowy jednorodzinnej. Naszym zadaniem jest zapewnienie w Państwa pomieszczeniach wymaganego stanu powietrza oraz utrzymanie wymaganej temperatury przy jak najmniejszym zużyciu energii. Proponowane przez nas rekuperatory i systemy mogą być stosowane w każdym nowoczesnym oraz odnawianym obiekcie.

Instalacja wentylacji mechanicznej na najwyższym poziomie

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednia wentylacja pomieszczeń jest niezbędna dla bezpieczeństwa i zdrowia przebywających w nich mieszkańców. Aby system wentylacyjny dobrze spełniał swoją funkcję i utrzymywał stosowny mikroklimat w Państwa mieszkaniach lub domach, niezbędny jest kompleksowy montaż wentylacji mechanicznej. Jak to działa? Otóż wentylacja polega na dokładnym usuwaniu z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza i wprowadzaniu rześkiego, świeżego powietrza. O ile wentylacja naturalna ma miejsce za sprawą różnicy temperatur powietrza na zewnątrz i wewnątrz budynku, o tyle wentylacja mechaniczna polega na wymuszaniu przepływu powietrza za sprawą wentylatorów, nawiewników czy rekuperatorów. Tylko taki typ wentylacji pozwala na osiągnięcie odpowiednich parametrów wentylacyjnych.

Szanowni Państwo, instalacje wentylacyjne oraz ich montaż nie mają przed nami tajemnic! Bazą produktów i wsparciem technicznym dla naszej firmy jest renomowany producent rekuperatorów i płytowych bezprzeponowych Gruntowych Wymienników Ciepła ( GWC ) firma Pro-Vent. Dzięki temu możemy Państwa zapewnić, że świadczymy bezpieczne usługi w tym montaż na najwyższym poziomie, a tę jakość potwierdzają spełniane przez nas normy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i bezpośredniego kontaktu!