O Nas

Firma Proventis Tomasz Saluk istnieje od 2008 roku. Numer NIP: 8791476989, REGON 300993492.
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem rzetelnie obsługujemy rynek budownictwa jednorodzinnego.
Specjalizujemy się w profesjonalnym projektowaniu i montażu instalacji wentylacyjnych z odzyskiem ciepła oraz Gruntowych Wymienników Ciepła ( GWC ).
Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, wsparciu technicznemu firmy Pro-Vent oraz szeregu projektantów, zapewniamy naszym klientom:

  • wysoką jakość usług i obsługi klienta
  • wsparcie powykonawcze
  • serwis gwarancyjny
  • konkurencyjne ceny

Zakładana przez nas wentylacja mechaniczna oraz Gruntowy Wymiennik Ciepła ( GWC ) zostały doceniona przez wielu klientów miasta Poznań i okolic. Usługi świadczymy na terenie Wielkopolski, jak i w całej Polsce.

Proventis jest firmą działającą na polskim rynku od kilku lat i posiada wymagane uprawnienia w realizacji tego typu inwestycji. W tym okresie firma wykonała szereg instalacji systemów wentylacyjnych głównie w obiektach zabudowy jednorodzinnej. Zadaniem firmy jest zapewnienie w pomieszczeniach wymaganego stanu powietrza oraz utrzymanie wymaganej temperatury przy jak najmniejszym zużyciu energii. Proponowane przez nas rekuperatory i systemy mogą być stosowane w każdym nowoczesnym jak i odnawianym obiekcie.

Bazą produktów i wsparciem technicznym jest renomowany producent rekuperatorów i płytowych bezprzeponowych Gruntowych Wymienników Ciepła ( GWC ) firma Pro-Vent. Producent rekuperatorów Mistral i GEO Systemu GWC poprawia nieustannie poziom swoich produktów dzięki funkcjonującemu systemowi jakości ISO 9001-2000.

Produkcja obejmuje ponad 50 typów rekuperatorów, co pozwala na dopasowanie ich do różnych systemów wentylacyjnych i różnych warunków pracy.
Szczególną uwagę producent poświęca centralom przeznaczonym do domów jednorodzinnych, dbając o to, by były one nie tylko niezawodne, łatwe w montażu, ale i tanie w eksploatacji. Wdrażane nowe technologie służące ochronie środowiska, zapewniają poprawę zdrowych warunków życia mieszkańców domów wewnątrz pomieszczeń oraz zdecydowanie obniżają koszty eksploatacji osiągnięcia tych warunków.

Nasza firma jest rekomendowanym instalatorem i serwisantem central wentylacyjnych Mistral i GEO Systemu firmy  Pro-Vent.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu.

Z poważaniem
Tomasz Saluk
właściciel firmy