Wentylacja mechniczna z rekuperacją (odzyskiem ciepła)

Każdy z nas budując lub odnawiając swój dom, chce zadbać o to, aby zapewnić każdemu pomieszczeniu optymalną temperaturę i wysoką jakość powietrza. Z pomocą przychodzi firma Proventis, której wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła została doceniona przez wielu klientów z całego kraju. Nic w tym dziwnego, oferowane przez nas systemy wentylacyjne z rekuperatorem to funkcjonalne i spełniające wszelkie standardy mechanizmy, które pozwolą Ci na zaoszczędzenie energii, ciepła i co najważniejsze – pieniędzy. Poznaj szczegóły naszej atrakcyjnej oferty i wybierz rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojego domu!

Oszczędzaj ciepło z naszymi systemami wentylacyjnym – wentylacja z rekuperacjąi

Firma Proventis Tomasz Saluk od 2008 roku dostarcza Polakom wysokiej jakości rozwiązania wentylacyjne, wśród których znajduje się także wentylacja mechaniczna z rekuperacją, dedykowana obiektom mieszkalnym z rynku budownictwa jednorodzinnego. W naszej firmie zajmiemy się wszystkim – zaprojektujemy mechanizm odpowiednio dopasowany do konstrukcji budynku oraz zapotrzebowań wentylacyjnych, a następnie w profesjonalny sposób go zamontujemy, aby mógł służyć Ci niezmiennie przez wiele długich lat. Wszystkie działania prowadzone są ze wsparciem technicznym producenta Pro-Vent oraz szeregu wykwalifikowanych projektantów.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – rozwiązanie idealne dla każdego domu

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w trakcie przygotowywania projektu bierzemy pod uwagę wszelkie Twoje potrzeby i indywidualne preferencje. Dzięki temu nasza wentylacja mechaniczna z rekuperatorem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając ich budynkom optymalną temperaturę pomieszczeń i dobrej jakości stan powietrza. Co więcej, nasze rozwiązania są niesamowicie tanie w eksploatacji!

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była konkurencyjna, dlatego też wszelkie proponowane przez firmę Proventis usługi dostępne są w niezwykle niskich cenach. Nasza praca jednak nie kończy się w momencie zakończenia montażu! Zakupiona wentylacja z odzyskiem ciepła gwarantuje Ci możliwość skorzystania ze wsparcia powykonawczego, a w przypadku jakichkolwiek trudności z użytkowaniem – serwisu gwarancyjnego. W naszej ofercie znajdziesz także komplety filtrów, które znacząco wpłyną na jakość pracy naszych systemów wentylacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!