Gruntowe wymienniki ciepła

Nazywamy się Proventis i jesteśmy firmą, która istnieje na poznańskim rynku od dziesięciu lat. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – od 2008 roku rzetelnie i kompleksowo obsługujemy rynek budownictwa jednorodzinnego. Naszą specjalnością jest projektowanie, a następnie fachowy i sprawny montaż wentylacji z odzyskiem ciepła. W naszej ofercie znajdują się też gruntowe wymienniki ciepła (GWC). Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na wykonywanie instalacji, które idealnie wpisują się w niestandardowe otoczenie, spełniając najwyższe standardy i normy jakości.

Gruntowe wymienniki ciepła to doskonały wybór

Specjalnie dla Państwa wykonujemy kompleksowe projekty wentylacji budynków i pomieszczeń każdego typu, a następnie je realizujemy. Nasze koncepcje są indywidualne – staramy się je dostosować do wymagań danego obiektu oraz Państwa oczekiwań i możliwości finansowych.

Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem wentylacji opartej o rekuperację oraz wykorzystujemy gruntowe wymienniki ciepła. Zachęcamy do kontaktu, podczas którego chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (601 70 83 91) lub adresem e-mail (office@proventis.pl).

Gruntowy wymiennik ciepła – poznaj moc korzyści

Po pierwsze – zwiększony odzysk ciepła. Ponadto – możliwość schłodzenia powietrza wpływającego do centrali wentylacyjnej nawet do 18°C; pełne oczyszczenie nawiewanego do pomieszczeń powietrza z grzybów i pleśni; samoistna regulacja wilgotności powietrza (a więc możliwość dowilżania go zimą i osuszania latem) czy redukcja wszelkich zapachów z otoczenia. To wszystko zapewnią Państwu gruntowe wymienniki ciepła! Jako jedna z nielicznych firm możemy udowodnić skuteczność wymienników ciepła – producent rekuperatorów Mistral i GEO Systemu GWC poprawia nieustannie poziom swoich produktów dzięki funkcjonującemu systemowi jakości ISO 9001-2000.

Wymienniki ciepła to bardzo dobre uzupełnienie systemu wentylacyjnego każdego obiektu, które dokładnie sprawdziliśmy przez wiele lat działalności. Bardzo dużą zaletą GWC jest fakt, że są one przeznaczone jest do ciągłej pracy i praktycznie nie potrzebują czasu na regenerację. Ponadto są w pełni bezpieczny dla zdrowia – nieustanny ruch powietrza zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i grzybów.